Razer Ergonomic Gaming Chair with Breathable Comfort | Iskur V2 NewGen | Black
- TootjadRazer
- Mudel: RZ38-04900800-R3G1
- Saadavus: 5
-
534€
Razer Ergonomic Gaming Chair with Breathable Comfort | Iskur V2 NewGen | Black
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 880.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 33.00 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 136 kg |
| Net weight | 27.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4700.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Razer |
| Tare weight (kg) | 5.40 kg |
| Toote nimetus | Iskur V2 NewGen |
| Tooteperekond | Ergonomic Gaming Chair with Breathable Comfort |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer ergonomic gaming chair with breathable comfort iskur v2 newgen black, rz38-04900800-r3g1, razer, toolid ja lauad






